Mine põhisisu juurde

800 seeria

Kõige suurem, kõige võimsam

 • Tõstevõime 1900 kg
 • Tõstekõrgus 3,5 m
 • Mootori võimsus 57 hj
 • Sõidukiirus 30 km/h
 • Võimalik valida vibratsiooni ja müra isoleeriv GT-kabiin
 • Optidrive™ juhtahel tagab ülima võimsuse
Tehniline info

Kõige suurem, kõige võimsam, kõige tugevam

800-seeria on Avant väikelaadurite lipulaev, mis suudab rahuldada ka kõige nõudlikuma profi vajadusi. Kompaktsesse masinasse, mis sobib hõlpsalt töötama ka kitsamates oludes, on mahutatud tipptasemel tehnoloogia ja pea piiritu hulk võimekust. 1900-kilogrammine tõtsevõime ja 3,5-meetrine maksimaalne tõstekõrgus tähendavad, et kunagi ei saa takistuseks liiga raske last või liiga kõrgel asuv sihtmärk. Varustades 800-seeria laaduri ka just nende töövahenditega, mida oma igapäevaülesannete juures vajad, on tulemiks täiuslik töömasin, mis ei vea mitte kunagi alt.

Tippklassi Avant laadur on hea kaaslane pikkadeks tööpäevadeks hoolimata sellest, kas laadimist vajavad veokid, ümberliigutamist kõige raskemad kivikaubaalused või hooldamist mets, põld või suurem kinnisvaraobjekt. Lai valik kabiine, nende seas kliimaseadme ja vibratsioonikaitsega varustatud GT-kabiin, lubavad igapäevased ülesanded lahenada iga ilmaga ja igal ajal. Mugavalt, ergonoomiliselt, turvaliselt ja kärmelt. See on universaalne väikelaadur, mis suudab silmad ette teha endast kordades suuremale laadurile, traktorile või tõstukile.

Mitmekülgne

Avant laadurite mitmekülgsusest aitab maksimumi võtta lai valik erinevaid tööseadmeid, mis lubavad masinat kasutada just nii, nagu sina seda soovid. Pole vahet, kas on vaja niita või piirata, lükata või tõmmata, freesida või saagida – kvaliteetse ja lihtsalt kasutatava töövahendi leiab endale igaüks. Kõik mitmekülgsed töövahendid on loodud pidades silmas Avant laadurite eripärasid, võimaldades kasutada igat kerglaadurit selle tõeliste võimete piiril.

Kõik töövahendid on loodud kasutamiseks sõltumata sellest, mis ilmaolud parasjagu väljas valitsevad. Lisades sinna juurde valiku erinevaid kabiine, Opticontrol juhtsüsteemi ja muu lisavarustuse, saab Avant laadureid alati kasutada täpselt sel moel ja täpselt siis, kui sina seda soovid. Piisab vaid mõelda, mida täpselt ihkad, ning Avant suudab neile ootustele vastata. Igal ajal, igal pool ja iga ilmaga.

Igapäevatööde käigus erinevate lisaseadmete kasutamise teeb veelgi lihtsamaks Avant laaduritel kasutatav lekkekindel mitmikliitmik, mis võimaldab soovitud seadme ühendada vaid ühe liigutusega. Töövahendite ühendamisel või eraldamisel ei saa ka takistuseks töötav mootor, külmakraadid või tööseadmes olev rõhk: seadmed saad laaduriga ühendada või sellest eraldada igal hetkel.

Võimekas

Avant laadurid on küll kompaktsed, kuid selle arvelt pole tehtud järeleandmisi nende võimekuse ega võimete vaates. Kõik laadurid on igapäevatööde ära tegemiseks piisavalt kiired ja piisavalt võimsad ning tänu tunnustatud teleskoopnoolele ei jää haardeulatusest välja midagi.

Teleskoopnool tagab, et isegi kõige kompaktsema laaduriga ulatud alati täpselt sinna, kuhu vaja. Mida enam on nool sisse tõmmatud, seda raskemaid koormaid saab kanda, mida enam see aga välja ulatatud, seda kaugemale liigub haardepiir. Lisades multifunktsionaalse noole kõrvale hea nähtavuse ja suure tõstevõime, muutub Avant laadur asendamatuks tööriistaks iga töölõigu puhul.

Turvaline

Avant laadurid tagavad alati nii juhi kui laadurit ümbritsevate inimeste ja vara turvalisuse. Unikaalne liigendatud ehitus tähendab, et juht istub laaduri esiosas, kust avaneb avar vaade masinat ümbritsevale ja töövahenditele, võimaldades nii olla kursis kõigega, mis teda ümbritseb. Selle kõrval tagab liigendatud disain ka madala raskuskeskme, vähendades nii ebastabiilsust.

Juhi töö muudab veelgi turvalisemaks sertifitseeritud tugev kabiin, kus töötamine on ühteaegu nii mugav kui ka ohutu, pakkudes kaitset kukkuvate esemete, ilmastiku ning teiste ohuallikate eest.

Efektiivne

Avant laadurid muudab veelgi praktilisemaks 4×4 veoskeem, kus igat ratast liigutab eraldi hüdroajam. Tänu sellele saavad rattad liikuda erineval kiirusel, tagades nii rehvide pikema eluea, vähem rehvijälgi õrnematel pinnastel ning parema haarduvuse ka kõige libedamates oludes. Juhi jaoks on neljarattavedu intuitiivne ning mugav, parandades veelgi stabiilsust ja lihtsustades laaduri igapäevast kasutamist.

Tehniline info

Tõstevõime 1900 kg
Võimsus 57 hp diesel
Tõstekõrgus 3.5 m
Sõidukiirus 30 km/h
Vedu Nelivedu
Kütus Diisel

Spetsifikatsioon

 • PIKKUS 3395 mm
 • LAIUS 1490 mm
 • KÕRGUS 2200 mm
 • MASS 2540 kg
 • REHVID 380/55-17” tractor profile
 • TRANSMISSION hydrostatic, Avant OptidriveTM
 • MAKS KIIRUS 30 km/h
 • AUXILIARY HYDRAULICS 80 l/min
 • TURNING RADIUS INSIDE / OUTSIDE 1370 / 2990 mm
 • LIFTING HEIGHT 3500 mm
 • TIPPING LOAD * 1900 kg
 • BREAKOUT FORCE @ 500 MM 2200 kg
 • ENGINE MAKE AND TYPE Kohler KDI 1903TCR
 • ENGINE OUTPUT (ECE R120) 42 kW (57 hj)
 • TORQUE MAX. 225 Nm @ 1500 rpm
 • KÜTUS Diisel

*Koormust mõõdetakse 400 mm kaugusel haakeseadme ühendusplaadist, kaasa arvatud kinnituse kaal (70 kg) ja vastukaalud.

Tõmbejõud

RATTA SUURUS KIIRUS TÕMBEJÕUD
380/55-17 30 km/h 2100 kp

Laius

RATTA SUURUS LAIUS
380/55-17 1490 mm

Kõrgus koos kabiiniga

RATTA SUURUS KÕRGUS
380/55-17 2230 mm

800 seeria tööseadmed

Valige laaduri peamine otstarve

Valitud filtritele vastavaid tooteid ei leitud

800 seeria lisavarustus

Valitud filtritele vastavaid tooteid ei leitud

Kampaaniad

Küsi spetsialistilt nõu

Vali sobiv piirkond

Ütle, milliste tööde jaoks laadurit vajad, ja me soovitame sulle täpselt õige seeria masina. Ei liiga väikese ega liiga suure.

Saada meile alloleva vormi kaudu päring ja me võtame sinuga hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval ühendust.

Kaia Rotka

Üle Eesti

Müügiassistent

Uue ja kasutatud tehnika müük

Riho Suigusaar

Ida- Harjumaa, Ida- ja Lääne-Virumaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Kalmer Kendaru

Lääne- Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Tanel Kuusik

Tartumaa, Jõgevamaa, Põlvamaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Rene Uudepalu

Pärnumaa, Läänemaa, Hiiumaa, Saaremaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Heiki Kuld

Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

See väli on kohustuslik!
Sisesta korrektne email.
See väli on kohustuslik!
Peate nõustuma privaatsustingimustega!
Midagi läks valesti! Palun proovige uuesti!