Mine põhisisu juurde

400 seeria

Väike ja võimas tööloom

 • Tõstevõime 550 kg
 • Tõstekõrgus 2,75 m
 • Mootori võimsus 22 hj
 • Sõidukiirus 12 km/h
 • Pöörderaadius alla 2 m
 • Lihtne ja tõhus hüdraulika tagab korraliku jõudluse ja väikesed kasutuskulud
 • Lihtne transportida autohaagisega
Tehniline info

Piisavalt väike, piisavalt universaalne

Avant 400-seeria laadurid seovad kokku võimekuse ja kompaktsuse, sobides nii imehästi keskkonda, kus ruumi napib, kuid tegemist vajavad siiski keerukamad tööd. Väikelaadur suudab muretult tõsta kuni 500-kilogrammist koormat, pöörates end seejuures sisuliselt ringi kasvõi kohapeal, sobides nii töötama ka näiteks tiheasustusega aladel või ladustamisplatsidel.

400-seeria laadurid on kompaktsusele vaatama piisavalt võimekad, et tulla toime pea iga ülesandega. Lai valik töövahendeid tagab, et korralikult ja kiirelt saavad tehtud kõik soovitud tööd – alates mulla- ja pinnasetöödest kuni põllumajandus-, tõstmis- ja käitlemistöödeni välja. Hõlpsalt transporditav, mugav ning ökonoomne 400-seeria laadur on ideaalne valik oludesse, kus universaalne ja võimekas masin on lihtsalt asendamatu.

Mitmekülgne

Avant laadurite mitmekülgsusest aitab maksimumi võtta lai valik erinevaid tööseadmeid, mis lubavad masinat kasutada just nii, nagu sina seda soovid. Pole vahet, kas on vaja niita või piirata, lükata või tõmmata, freesida või saagida – kvaliteetse ja lihtsalt kasutatava töövahendi leiab endale igaüks. Kõik mitmekülgsed töövahendid on loodud pidades silmas Avant laadurite eripärasid, võimaldades kasutada igat kerglaadurit selle tõeliste võimete piiril.

Kõik töövahendid on loodud kasutamiseks sõltumata sellest, mis ilmaolud parasjagu väljas valitsevad. Lisades sinna juurde valiku erinevaid kabiine, Opticontrol™ juhtsüsteemi ja muu lisavarustuse, saab Avant laadureid alati kasutada täpselt sel moel ja täpselt siis, kui sina seda soovid. Piisab vaid mõelda, mida täpselt ihkad, ning Avant suudab neile ootustele vastata. Igal ajal, igal pool ja iga ilmaga.

Igapäevatööde käigus erinevate lisaseadmete kasutamise teeb veelgi lihtsamaks Avant laaduritel kasutatav lekkekindel mitmikliitmik, mis võimaldab soovitud seadme ühendada vaid ühe liigutusega. Töövahendite ühendamisel või eraldamisel ei saa ka takistuseks töötav mootor, külmakraadid või tööseadmes olev rõhk: seadmed saad laaduriga ühendada või sellest eraldada igal hetkel.

Võimekas

Avant laadurid on küll kompaktsed, kuid selle arvelt pole tehtud järeleandmisi nende võimekuse ega võimete vaates. Kõik laadurid on igapäevatööde ära tegemiseks piisavalt kiired ja piisavalt võimsad ning tänu tunnustatud teleskoopnoolele ei jää haardeulatusest välja midagi.

Teleskoopnool tagab, et isegi kõige kompaktsema laaduriga ulatud alati täpselt sinna, kuhu vaja. Mida enam on nool sisse tõmmatud, seda raskemaid koormaid saab kanda, mida enam see aga välja ulatatud, seda kaugemale liigub haardepiir. Lisades multifunktsionaalse noole kõrvale hea nähtavuse ja suure tõstevõime, muutub Avant laadur asendamatuks tööriistaks iga töölõigu puhul.

Turvaline

Avant laadurid tagavad alati nii juhi kui laadurit ümbritsevate inimeste ja vara turvalisuse. Unikaalne liigendatud ehitus tähendab, et juht istub laaduri esiosas, kust avaneb avar vaade masinat ümbritsevale ja töövahenditele, võimaldades nii olla kursis kõigega, mis teda ümbritseb. Selle kõrval tagab liigendatud disain ka madala raskuskeskme, vähendades nii ebastabiilsust.

Juhi töö muudab veelgi turvalisemaks sertifitseeritud tugev kabiin, kus töötamine on ühteaegu nii mugav kui ka ohutu, pakkudes kaitset kukkuvate esemete, ilmastiku ning teiste ohuallikate eest.

Loodussõbralik

Avant on roheline nii värvilt kui olemuselt. Kõik väikelaadurid töötavad alati võimalikult efektiivselt ja reaalsetele oludele vastavalt, paisates nii õhku võimalikult vähe heitgaase. Loodussõbralikkust aitavad tagada ka kvaliteetsed materjalid ning läbimõeldud konstruktsioon, tänu millele on võimalik oma laadurit kasutada just nii kaua, kui päriselt vaja, tundmata sundi see ennetähtaegselt uue vastu vahetada.

Tehniline info

Tõstevõime 550 kg
Võimsus 22 hp
Tõstekõrgus 2.8 m
Sõidukiirus km/h
Vedu Nelivedu
Kütus Diisel

Spetsifikatsioon

 • Pikkus 2195 mm
 • Laius (standard rattad) 1050 mm
 • Kõrgus 1980 mm
 • Mass 1030-1080 kg
 • Standard rattad 23×8.50-12” TR
 • Vedu Hüdrostaatiline
 • Tõmbejõud 700 kp
 • Maksimaalne kiirus 12 km/h
 • ABISÜSTEEMI HÜDRAULIKAÕLI VOOLUHULK / RÕHK 34 l/min 185 bar
 • Pöörderaadios (sisemine / välimine) 880 / 1970 mm
 • MAX. LIFTING HEIGHT (WITH TELESCOPIC BOOM) 2750 mm
 • KALLUTUSKOORMUS * 550 kg
 • Mootor Kubota D902
 • Mootori võimsus 16 kW (22 hp)
 • Kütus Diisel

* tõstevõime 90 cm alusega

Rehvi suurusRehvi profiilMasina laius
5 x 10tractor990 mm
23 x 8.50 – 12tractor or grass1050 mm
23 x 10.50 – 12tractor or grass1095 mm

400 seeria tööseadmed

Valige laaduri peamine otstarve

Valitud filtritele vastavaid tooteid ei leitud

400 seeria lisavarustus

Valitud filtritele vastavaid tooteid ei leitud

Kampaaniad

Küsi spetsialistilt nõu

Vali sobiv piirkond

Ütle, milliste tööde jaoks laadurit vajad, ja me soovitame sulle täpselt õige seeria masina. Ei liiga väikese ega liiga suure.

Saada meile alloleva vormi kaudu päring ja me võtame sinuga hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval ühendust.

Kaia Rotka

Üle Eesti

Müügiassistent

Uue ja kasutatud tehnika müük

Riho Suigusaar

Ida- Harjumaa, Ida- ja Lääne-Virumaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Kalmer Kendaru

Lääne- Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Tanel Kuusik

Tartumaa, Jõgevamaa, Põlvamaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Rene Uudepalu

Pärnumaa, Läänemaa, Hiiumaa, Saaremaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Heiki Kuld

Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

See väli on kohustuslik!
Sisesta korrektne email.
See väli on kohustuslik!
Peate nõustuma privaatsustingimustega!
Midagi läks valesti! Palun proovige uuesti!