Mine põhisisu juurde

Avant laadur – Lennusadam sõber

LENNUSADAMA TAASAVAMINE

Lennusadam, tuntud ka kui Seaplane Harbour, on üks Euroopa põnevamaid meremuuseumeid, asudes Tallinnas ajaloolises vesilennukite angaaris. See ainulaadne muuseum on osa Eesti Meremuuseumist ja avati külastajatele 2012. aastal. Muuseumi peahoone, mis on ehitatud vesilennukitele, paikneb Peterburi suure merekindluse alal ja hõlmab 8000 ruutmeetrit.

Hiljuti, 2023. aasta jaanuaris, sulges Lennusadam uksed, et läbida põhjalik renoveerimine, mille käigus uuendati püsiekspositsiooni. Renoveerimine kestis kuni mai alguseni, mil muuseum taasavati uue väljapanekuga 12. mail. Renoveerimise eesmärk oli parandada külastajate kogemust, täiendada ekspositsiooni ning suurendada muuseumi üldist funktsionaalsust.

Enne avamist käis Avant abiks meremiinide ja muude ekspositsioonide liigutamisel ja paika sättimisel. Lihtne oli selle projektiga kaasa minna, sest juba muuseumi keskkond iseenesest on väga vaimustav ning inspireeriv – oli au sellest osa saada.

Lennusadama uuendatud põranda kaitsmiseks valisime erilise hoolega sobivad rehvid ning kasutasime Avant 800 seeria masinat. See valik osutus ideaalseks, kuna Avant 800 on kergem kui suured traktorid, kuid siiski piisavalt võimekas, et edukalt hakkama saada kõigi vajalike töödega.

Peale renoveerimist on Lennusadam veelgi põnevam paik külastamiseks. Uuendatud ekspositsioonid ja täiustatud külastajakogemus ootavad avastamist. 

Kui vähegi vaba aega, siis kindlasti tsaub minna uudistama, mis uut ja huvitavat Lennusadamast leida võib. Muuseum on avatud iga päev kell 10:00-19:00 ning pakub harivaid ja meelelahutuslikke elamusi kõigile mesindushuvilistele. 

Liitu meie uudiskirjaga

Saa parimaid pakkumisi otse enda emailile

Sisesta korrektne email.
Midagi läks valesti! Palun proovige uuesti!
Uudiskirjaga liitumine oli edukas!

Küsi spetsialistilt nõu

Vali sobiv piirkond

Ütle, milliste tööde jaoks laadurit vajad, ja me soovitame sulle täpselt õige seeria masina. Ei liiga väikese ega liiga suure.

Saada meile alloleva vormi kaudu päring ja me võtame sinuga hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval ühendust.

Kaia Rotka

Üle Eesti

Müügiassistent

Uue ja kasutatud tehnika müük

Riho Suigusaar

Ida- Harjumaa, Ida- ja Lääne-Virumaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Kalmer Kendaru

Lääne- Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Tanel Kuusik

Tartumaa, Jõgevamaa, Põlvamaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Rene Uudepalu

Pärnumaa, Läänemaa, Hiiumaa, Saaremaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

Heiki Kuld

Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

Müügijuht

Uue ja kasutatud tehnika müük

See väli on kohustuslik!
Sisesta korrektne email.
See väli on kohustuslik!
Peate nõustuma privaatsustingimustega!
Midagi läks valesti! Palun proovige uuesti!