Mine põhisisu juurde

Nulliring – kampaania

Hero slaider

NULLIRING

Avant laadurid ja töövahendid järgmiseks kolmeks aastaks nullintressiga!

NULLIRING

AVANT Finance pakub just praegu laadurite ning tööseadmete ostmiseks parimaid tingimusi. Valides 20-protsendise sissemaksega kapitalirendi lepingu, ei lisandu järgmise kolme aasta jooksul kuumaksele intresse. Seejuures ei tule muretse baasintressi, ega ka Euribori pärast. Tänu sellele on võimalik masinate ja seadmete ostmisega seotud väljaminekud ajatada ilma ühegi kaasneva lisakuluta.

Soodustingimused kehtivad kõikide AVANT laadurite ja tööseadmete soetamisel, kui ost sooritatakse komplektina, seega on võimalik leida just enda vajadustele kõige paremini sobivad seadmed.

Nullintressiga kampaania tingimused

Tegu on kapitalirendiga, sissemaksega alates 20%. Igakuisele intressile ei lisandu Euribori 3 aasta jooksul. Pakkumine kehtib ainult juriidilistele isikutele. Vajadusel konsulteerige müügiesindaja või finantsasjatundjaga. Finantseerimistingimused ei ole siduvad ja võivad muutuda sõltuvalt krediidiotsusest. AVANT Finance finantsteenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024.

Küsi pakkumist

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest ja maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

See väli on kohustuslik!
Sisesta korrektne email.
See väli on kohustuslik!
Midagi läks valesti! Palun proovige uuesti!