Mine põhisisu juurde

Kabiini kampaania

Hero slaider

Tööta tõhusalt – tasuta kabiiniga

Multifunktsionaalsete AVANT 500- ja 600-seeria laaduritega kaasa tasuta kabiin

Alluta ilm oma tahtele!

Multifunktsionaalsete AVANT 500- ja 600-seeria laaduritega on nüüd kaasas tasuta kabiin, pakkudes erakordset mugavust ja kaitset igasuguste ilmastikuolude eest. Olgu tegemist vihma, tuule või lume, päikese või külma käes töötamisega, kabiiniga laadurid tagavad, et saad oma tööd tehtud ilma, et peaksid ilma pärast muret tundma. Soodushinnaga pakkumine kehtib laos olevale kaubale ja esitatud päringutele, mis on saadetud hiljemalt 31.03.2024. Kampaania kehtib kuni perioodi lõpuni või kuni laokaupa jätkub.

AVANT 500 vs 600

AVANT 500-seeria ühendab endas kompaktsuse ja võimsuse, ideaalne kitsamates tingimustes töötamiseks, samas kui 600-seeria pakub suuremat tõstevõimet ja multifunktsionaalsust, et vastata professionaalide vajadustele. Mõlemad seeriad on varustatud tipptasemel hüdraulikasüsteemidega, mis tagavad sujuva ja tõhusa töö pea iga töövahendiga.

Kampaania tingimused

Soodushinnaga pakkumine kehtib laos olevale kaubale ja esitatud päringutele, mis on saadetud hiljemalt 31.03.2024. Kampaania kehtib kuni perioodi lõpuni või kuni laokaupa jätkub.

Küsi pakkumist

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest ja maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

See väli on kohustuslik!
Sisesta korrektne email.
See väli on kohustuslik!
Midagi läks valesti! Palun proovige uuesti!